Sipariş Durumları

Sitemizdeki siparişlerinizin durumuna istinaden açıklayıcı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. Siparişlerinizin güncel durumunu dilediğiniz zaman Hesabım menüsü altından takip edebilirsiniz.

YENİ: Siparişinizin bize ulaştığını ve siparişinize ait ödeme bilgilerinin kontrol aşamasında olduğunu ifade eder. Bu aşamada siparişinize ait faturanız henüz oluşturulmamıştır.

HAZIRLANIYOR: Siparişinize ait ödeme bilgilerinin doğrulandığını ve faturanızın oluşturulduğunu, siparişinizin kargolama sürecinin başladığını ifade eder.

KARGOLANDI: Siparişinize ait tüm işlemlerin tamamlandığını ve siparişinizin anlaşmalı kargo şirketine teslim edildiğini ifade eder. Bu aşamada faturanız ve kargo takip numaranız oluşturulmuştur.

İADE: İade talebiniz doğrultusunda incelenen siparişinizin ücret iadesinin gerçekleştirilmesine ilişkin sürecin başladığını ifade eder.

BEKLEMEDE: Adres değişikliği, kişisel bilgi, alıcı bilgisi güncelleme vb. durumlarda tarafınızdan iletilen taleplere istinaden siparişinizin durumunu ifade eder.

Siparişlerinizin durumu ile ilgili sorun yaşıyorsanız contact@thesockscompany.com adresine mail atabilir veya 09:00 - 18:00 arasında 0850 317 14 30 numaralı Müşteri Hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz.