Ödeme Seçenekleri

ÖDEME SEÇENEKLERİNİZ NELERDİR?

Sitemizde ödemelerinizi Mastercard veya Visa logosuna sahip tüm kredi kartlarınız ile yapabilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizi dilerseniz aşağıda belirtilen hesap numaralarımıza Havale veya EFT yaparak da gerçekleştirebilirsiniz.

GARANTİ BANKASI
İSİM: TSC TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
ŞUBE KODU: 1251
HESAP NO: 6298844
IBAN: TR13 0006 2001 2510 0006 2988 44

Sitemizden vereceğiniz siparişlerinizde kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

ALIŞVERİŞLERDE TAKSİT YAPIYOR MUSUNUZ?

Evet taksit yapıyoruz. Satın alma işleminin son aşamasında kredi kartınızı ve kart tipinizi seçtikten sonra aynı ekranda otomatik olarak çıkan "Taksit Seçenekleri" bölümünden istediğiniz taksit adedinizi belirleyebilirsiniz.

Sitemizde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Paraf, Asyacard özelliği taşıyan tüm kredi kartlarınız ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz. 

Yukarıda belirtilen kredi kartlarının haricinde diğer kredi kartları ile taksitli alışveriş yapma imkânı bulunmamaktadır, Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Paraf, Asyacard özelliği taşımayan kredi kartlarınız ile alışverişlerinizi tek çekim olarak, taksitsiz yapabilirsiniz.

10/3/2007 tarihli ve 26458 sayılı Resmî Gazete'de yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik'teki değişiklik gereği, taksitlendirme süresi 9 ayı geçemez. Şirket politikamız gereği sitemizde sadece 6 aya kadar taksit yapılmaktadır.

TAKSİTLİ ALIŞVERİŞLERDE VADE FARKI UYGULUYOR MUSUNUZ?

Hayır vade farkı uygulamıyoruz, sitemizde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Paraf, Asyacard özelliği taşıyan tüm kredi kartlarınız ile 6 aya kadar vade farksız taksit seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

THESOCKSCOMPANY'DEN ALIŞVERİŞ YAPMAK NE KADAR GÜVENLİ?

Thesockscompany.com, tüm üyelerinin alışveriş deneyimini keyifli olduğu kadar, güvenli bir hale getirmek için çeşitli güvenlik önlemleri uygulamaktadır. Thesockscompany.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Bilgilerinizin gerçekten thesockscompany.com’a gönderildiğini güvence altına alarak, 2048 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.

Sitemizde kredi kartınız ile yaptığınız tüm alışverişlerinizde Dünya'nın lider kredi kartı ödeme sistemi sağlayıcılarından PAYU altyapısı kullanılmaktadır. PAYU hakkında detaylı bilgiye www.payu.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

YEŞİL ADRES ÇUBUĞU NEDİR?

En üst seviye güven ürünü olarak tasarlanan EV (Extended Validation) Genişletilmiş Onaylama anlamına gelmektedir.  EV ibaresine sahip olan sertifikalar "Yeşil Adres Çubuğu" özelliği ile diğer SSL setifikalarından farklı olarak tarayıcının adres çubuğunda görüntülenen özel bir güven logosuna sahip, bu sayede kullanıcılara en üst düzeyde güven sağlamaktadır.

Sitemizdeki gibi EV SSL kullanan bir web sitesi ziyaret edildiğinde, tarayıcılarının adres çubuğu yeşil renge döner. Yeşil adres çubuğunda, sertifika sahibi kurumun kimlik bilgileri ve sertifikanın hangi sağlayıcı tarafından verildiği dikkat çekici bir şekilde gösterilir. Bu doğrulama sayesinde kimlik hırsızlıklarına karşı etkin bir önlem alınmış olunur.

Sitemiz 2048 bit şifreleme ile Dünya'nın en güvenilir SSL Sertifika sağlayıcılarından biri olan GlobalSign firmasının Extended Validation SSL sertifikasını kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Yukarıda anlatıldığı üzere tarayıcınızın adres çubuğunda gördüğünüz "Yeşil Adres Çubuğu" ile sitemize ait bilgileri görüntüleyebilir ve güvenirliğini teyit edebilirsiniz.