Kargo ve Teslimat Koşulları

KARGO ÜCRETİNİZ NE KADAR?

Thesockscompany.com sitesinden aldığınız ürünler için kargo tamamen ücretsizdir. Sipariş esnasında sipariş toplamınıza ve faturanıza herhangi bir ek kargo ücreti yansıtılmaz.

KARGOM NE ZAMAN ULAŞIR?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler en geç 2 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilmektedir. Hesabım altında bulunan Geçmiş Siparişler sekmesinden siparişinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

ALDIĞIM ÜRÜN HANGİ SAATLERDE TESLİM EDİLECEK?

Siparişiniz 09:00 – 18:00 olan mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

SİPARİŞİMİN ALICI KİŞİSİNİ VEYA TESLİMAT ADRESİNİ DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan Hesabım sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz “Beklemede” statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni alıcı bilgilerinizi veya yeni adresinizi contact@thesockscompany.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

SİPARİŞİM KARGOYA VERİLMİŞ İSE TESLİMAT ADRESİNİ DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?

Eğer kargonuz işleme alınmamış ise güncel adres bilginizi kargo firmasına iletebilmemiz için contact@thesockscompany.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

RESMİ TATİL GÜNLERİNDE TESLİMAT YAPILIYOR MU?

Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.

SİPARİŞİM BEN ADRESİMDE YOKKEN GELMİŞ, NE YAPMALIYIM?

Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz sitemize iade edilir.

FATURAYI NEDEN PAKETİN ÜZERİNDE GÖNDERİYORSUNUZ?

Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim, soyisim yazma zorunluluğu bulunmaktadır.

YURTDIŞINA TESLİMATINIZ VAR MI?

Sitemiz aracılığıyla verilen siparişlerin teslimatı, şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.